Розробка сайтів
Про компанію Портфоліо Питання та відповіді Контакти Для Web студій. реєстрація домена

Що таке SEO аудит?

SEO(search engine optimization)
Для того, щоб сайт займав лідируючі позиції в пошукових машинах(Google,Yandex,...) кожна веб-сторінка сайту має бути створенна з дотриманням деякого набору правил. Частина з цих правил є публічна, але не всі. Алгоритм по якому пошукова машина обраховує позицію в сайту є комерційною таємницею, і розголосу не підлягають.
Тому seo-інженери (люди, що займаються оптимізацією та розкруткою) постійно перебувають в пошуку методів півищення рейтингу сайтів. Кожен з яких використовує крім загальновідомих свої унікальні методи розкрутки.

SEO аудит - полягає в тому, що seo-спеціаліст аналізує вказаний сайт з точки зору вказаних наперед ключових слів. І вносить свої пропозиції, виходячи зі свого досвіду, які потрібно застосувати, щоб підвищити позицію сайту.

Замовник може використати seo-аудит, або для контролю спеціаліста, що проводив оптимізацію, чи з метою допомоги вже існуючому спеціалісту. По принципу одна голова добре, а дві краще. Інколи при проведенні seo аудиту виявляється, що над сайтом замовника абсолютно не проводилась оптимізація.В нас Ви можете замовити SEO-аудит, оптимізацію чи розробку сайту, дизайн , редизайн. Для цього зв'яжіться з нами.

Розробка сайтів.Розробка сайту - Веб студія Світ WEB. Створення сайту під ключ. Тернопіль. Львів. Київ. Рівне. Луць. Ужгород. Чернівці. Хмельницьк. Івано-Франківськ. Віниця. Житомир. Чернігів. Суми. Полтава. Кіровоград. Харьків. Донецьк. Одеса. Миколаїв. Херсон. Крим. Запоріжжя. Дніпропетровськ. Луганськ.