Розробка сайтів
Про компанію Портфоліо Питання та відповіді Контакти Для Web студій. реєстрація домена

Що таке сайт візитка? Для кого актуальний сайт візитка? Кому потрібний сайт візитка?

Якщо Ваш бізнес молодий.
Якщо Ваш бюджет надзвичайно обмежений, але Ви розумієте, важливість реклами в інтернет.
І Ви розумієте, що наявність простого сайту набагато краще, ніж відсутність сайту.

Маючи навіть простий сайт візитку Ви відкриваєте для себе можливість:
залишати Ваш котакт(координати сайту) при публікації оголошеннь в інтернеті; надасть можливість Вашим потенційним клієнтам ознайомитись з Вашими послугами, Вашою компанїєю, економлячи Ваш особистий час.

Багато людей в Україні шукає компанії, послуги, товари в інтернет перед тим, як з нимм зв'язатись. Кількість таких людей постійно зростає. Особливо це принято в великих містах як Київ, Львів, Харьків, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ. В менших містах аудиторія інтернет користувачів невпинно зростає.
В результаті чого сайт - додатковий інструмент залучення клієнтів. Щоб він був справді ефективним інструментом, потрібно буде зробити професійну оптимізацію та розкрутку сайту

Що таке сайт візитка?

Різні веб студії під сайтом візиткою пропонують різний набір послуг, і різну ціну.
Основним характеристиками сайту візитки є наступні:
1. Сайт візитка містить статичну інформацію, тобто для роботи такого сайту не використовується база даних, та не має можливості авторизації користувачів.
2. Немає можливості самому напряму вносити зміни в наповнення сайту. Інформація на сайті обновлюється за допомогою надсилання необхідної інформації технічній підтримці.
3. Невелика кількість веб-сторінок сайту (від 3 до 10).
4. Дуже низька ціна.

Якщо у Вас обмежені кошти, тоді сайт візитка буде стартом Вашого бізнесу в інтернет, тим більше, що з часом сайт візитку можна буде розвинути до більш потужного web ресурсу

Ви можете ознайомитись з нашою пропозицією сайту візитки.Ви можете замовити розробку сайту в нас. Для цього зв'яжіться з нами.

Розробка сайтів.Розробка сайту - Веб студія Світ WEB. Створення сайту під ключ. Тернопіль. Львів. Київ. Рівне. Луць. Ужгород. Чернівці. Хмельницьк. Івано-Франківськ. Віниця. Житомир. Чернігів. Суми. Полтава. Кіровоград. Харьків. Донецьк. Одеса. Миколаїв. Херсон. Крим. Запоріжжя. Дніпропетровськ. Луганськ.